wycena nieruchomości
Dokonujemy wycen nieruchomości położonych na obszarze całego województwa pomorskiego, jak również w przypadku wycen komercyjnych na terenie całego kraju. Wspópracujemy z większością Banków działających na polskim rynku.
Zapraszamy do zapoznania się z referencjami. Aby zapenić Państwa o naszym profesjonaliźmie przygotowaliśmy referencje między innymi od:
  • Bank Milienium S.A.
  • Kamparo Europe Holding BV
☎️ +48 602 239 913
☎️ +48 505 060 286
e-mail: biuro@jinvest.pl
KLAUZULA INFORMACYJNA RODO.
  • Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zleceń i umów oraz w celach rachunkowych i podatkowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i c) RODO. 
  • Jeśli wydali państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych - zgoda taka może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych.
  • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcia umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie.
  • Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 lat (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia) oraz 6 lat (informacje rozliczeniowe). 
  • Odbiorcami danych osobowych są obsługujące administratora podmioty współpracujące, firmy kurierskie, hostingodawca, zewnętrzna obsługa księgowa i  Google Inc. Twoje dane podlegają przekazaniu do Stanów Zjednoczonych (usługi Google Inc.), które nie zostały uznane przez Komisję Europejską za kraj bezpieczny pod kątem przetwarzania danych osobowych. Będą one jednak bezpieczne, z uwagi na zastosowanie standardowych klauzul ochrony danych osobowych, zapewniających wdrożenie przez Google odpowiednich zabezpieczeń. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj